Tweewielerwinkel van het jaar 2017 gemeentewinnaar

Hoera !

Wij zijn gemeentewinnaar Tweewielerwinkel van het jaar 2017 !!!

 

In totaal hebben ruim 36.000 consumenten hun stem uitgebracht!

 

In de verkiezing Tweewielerwinkel van het jaar 2017 zijn de 36.462 stemmen van consumenten geteld.

Onze winkel Lentink Fietsen & Zo is verkozen tot Beste Tweewielerwinkel van de gemeente Rheden.

129 stemmers gaven ons een gemiddeld eindcijfer van 8.8, waarvoor onze hartelijke dank!

 

De verkiezing kende deze 20e editie een nieuwe opzet met een eerste beoordelingsronde door consumenten.

Vanuit de klantbeoordelingen is een ranking gemaakt naar Gemeentewinnaars en Provinciewinnaars. De eindstanden per gemeente en per provincie vindt u op www.tweewielerwinkelvanhetjaar.nl onder de button 'EINDSTAND'.  

 

Provinciewinnaars finalisten verkiezing 

De Provinciewinnaars zijn de finalisten in de landelijke verkiezing Tweewielerwinkel van het Jaar 2017, waarbij Vlaanderen werd gezien als 'extra' provincie. Deze Provinciewinnaars werden door de vakjury bezocht, er is een financiële bedrijfsvergelijking gemaakt en de winkels kregen bezoek van een Mystery Shopper.

Op basis van al deze facetten is S-Bikes uit het Belgische Geraardsbergen gekozen als uiteindelijke Tweewielerwinkel van het Jaar 2017. Dit is bekend gemaakt tijdens het Tweewieler Retail Trends congres 2017, afgelopen maandag 3 april in Burgers’ Zoo te Arnhem.

Deze dag kwamen zowel de Gemeentewinnaars als de Provinciewinnaars op het podium. Hier hebben wij onze oorkonde en benchmarkrapport uitgereikt gekregen.

De verkiezing Tweewielerwinkel van het Jaar is een initiatief van en wordt georganiseerd door Tweewieler, magazine voor de tweewieler retail. Op de foto ziet u Harold Lentink, eigenaar van Fietsen & Zo samen met Annemarie Visser, hoofdredacteur Tweewieler.

 

Langs deze weg willen wij het team van S-Bikes nogmaals van harte feliciteren met hun terechte overwinning en u heel erg bedanken voor uw betrokkenheid door het uitbrengen van uw stem en beoordeling.