• Sparta M8b nu met 5 jaar garantie!

Sparta M8b nu met 5 jaar garantie!

5 jaar gratis garantie

Je fietst nu op Sparta’s beste e-bike met tijdelijk 5 jaar gratis garantie. Dat is 3 jaar extra bovenop de fabriekgarantie. Dit geldt op de hele fiets, dus ook de motor en accu. Dat is dus 5 jaar een bewezen goede e-bike zonder zorgen! Deze tijdelijke garantieactie geldt van 10 januari 2020 tot 1 maart 2020.


Voordelen Sparta M8b

Ontdek de voordelen van de beste e-bike

Stabiel, modern en hoogwaardig frame met afgewerkte lasnaden zorgen voor een modern uitstraling

Krachtige Bosch middenmotor en monoshock voorvering zorgen voor een zeer comfortabele rit

Verlicht Sparta logo aan voorzijde voor extra zichtbaarheid overdag en wanneer het donker is

Kies de accugrootte die jij nodig hebt voor de afstanden die je graag fietst


Sparta Gratis 5 Jaar Garantie Voorwaarden

• Bij aankoop van een Sparta M8b wordt de fabrieksgarantie verlengd van 2 jaar naar 5 jaar.

• De actie geldt uitsluitend voor een Sparta M8b die in de periode van 1 januari tot 1 maart 2020 bij een erkende Sparta-dealer worden aangekocht en door de dealer worden geregistreerd in de Fietspas (www.mijnfiets.nl).

• De datum van de registratie in de Fietspas bepaalt of u in aanmerking komt voor de actie. De actie geldt niet voor fietsen die in de actieperiode worden besteld maar na de einddatum van de actie worden geregistreerd in de Fietspas.

• De actie geldt zolang de voorraad strekt.

• Deze actie is niet geldig in combinatie met andere acties.

• Per persoon kan 1 keer aan de actie worden deelgenomen.

• Naast deze actievoorwaarden zijn ook onze algemene garantievoorwaarden van toepassing.

Vragen Voor vragen en opmerkingen met betrekking tot deze actie kunt u per mail contact opnemen met Sparta