Genomineerd Tweewielerwinkel van het jaar 2018

Gemeentewinnaar Tweewielerwinkel van het jaar 2017, 

genomineerd Tweewielerwinkel van het jaar 2018 !!!


In de verkiezing Tweewielerwinkel van het jaar 2017 zijn 36.462 stemmen van consumenten geteld.

Onze winkel Lentink Fietsen & Zo is verkozen tot Beste Tweewielerwinkel van de gemeente Rheden.

129 stemmers gaven ons een gemiddeld eindcijfer van 8.8, waarvoor onze hartelijke dank!


Inmiddels is de 21e editie van start voor het jaar 2018 met opnieuw een eerste beoordelingsronde door consumenten.

Hierbij was ons eindcijfer een 9.0 van 105 stemmers (score 50.16) helaas niet genoeg om onze titel te prolongeren.

Vanuit de klantbeoordelingen zal een ranking worden gemaakt naar Gemeentewinnaars en Provinciewinnaars.  

De Provinciewinnaars zijn de finalisten in de landelijke verkiezing Tweewielerwinkel van het Jaar 2018. Deze worden door de vakjury bezocht, er volgt een financiële bedrijfsvergelijking en bezoek van een Mystery Shopper.

De verkiezing Tweewielerwinkel van het Jaar is een initiatief van en wordt georganiseerd door Tweewieler, magazine voor de tweewieler retail. Op de foto ziet u Harold Lentink (eigenaar van Fietsen & Zo) samen met Annemarie Visser, hoofdredacteur Tweewieler tijdens de overhandiging van onze oorkonde Tweewielerwinkel van het jaar 2017 gemeentewinnaar.